fbpx
Skip links

Ruszamy w kwantowy tan z Paprodziadem – obejrzyj odcinek 02 mojego nowego vloga!

– Mam poczucie, że jeśli ktoś kogoś hejtuje to tak naprawdę nie jest o mnie czy Tobie czy innej publicznej osobie, tylko o tej osobie, tego co sama w sobie nie akceptuje.
– Jeśli masz pokój w sobie- odpowiada Paprodziad- potrafisz w taki sposób patrzeć na rzeczywistość, nie osądzać, rozumieć, że jeśli każda strona jest uwikłana, to jest to dużo głębszy problem niż jak to się powierzchownie się nam jawi i pochopnie nam się wydaje i nie ulega się żadnym manipulacjom. Sam patrzę, że jeśli mnie coś wkurza w świecie na zewnątrz, to patrzę wgłąb w siebie, jaka emocja to jest, czy mam coś jeszcze w sobie do taty, do mamy, wszelkie pretensje, które mamy nieprzerobione, wylewają się z nas w pracy czy w tej sytuacji co się dzieje na świecie. (…) Ja od razu się zastanawiam do kogo taka osoba hejtująca ten ból wewnętrzny naprawdę nosi, komu tak naprawdę te gorzkie słowa by chciała powiedzieć.
Zapraszam Cię na nowy odcinek mojego vloga, w którym rozmawiam z moim serdecznym kolegą i barwną postacią polskiej sceny muzycznej, Włodkiem Dembowskim “Paprodziadem”.
O prawie do radości i humorze, o tym jak jednocześnie mądrze i lekko żyć.